02166798517

معرفی شرکت رامونا سیستم

شما اینجا هستید : صفحه اصلی | درباره ما

با توجه به مصرف روزافزون سیستمهای اتوماتیک درب پارکینگ وهمچنین مشکلات خاص در زمینه واردات این محصولات و خدما ت پس از فروش آنها، این مجموعه ، تمام فعالیت خود را به صورت تخصصی بروی سیستمهای الکترونیک و اتوماسیون دربهای اتوماتیک بنا نهاده تا بتواند جهت رفع قسمت کوچکی از این مشکلات ، قدم کوچکی در راه خودکفایی بردارد.

هدف از تاسیس این مجموعه جایگزین کردن سیستمهای تولیدی داخل کشور به جای تجهیزات وارداتی بوده، تجهیزاتی که علاوه بر هزینه های زیاد خرید ، با فرهنگ بومی مردم کشور ما نیز همخوانی کمتری داشته وهمین امر باعث بروز مسائل ومشکلات زیادی برای همکاران می گردید.

در راستای به تحقق رساندن این هدف ، مجموعه رامونا در قدم اول اقدام به طراحی وتولید مدارهای فرمان درب پارکینگ نمود. در ابتدا طراحی و تولید به سفارش وارد کنندگان و تولید کنندگان جکهای درب پارکینگی و سپس تولید برای بازار کشور.

به دنبال این اسقبال، شرکت در قدم های بعدی اقدام به اصلاح وبهبود سازی تولیدات خود نموده وهمچنین با طراحی وتولید محصولات جدیدتر ، پیشگام بودن خود را به همه اثبات نمود.

مجموعه رامونا به دلیل داشتن بخش پویا وتوانمند درتحقیق ، طراحی ، برنامه نویسی وتوسعه ، به نیازهای جدید کاربران به سرعت پاسخ داده و به همین دلیل هر سال نمونه های جدید از سیستم های کنترلی در زمینه درب اتوماتیک به بازار ارئه میدهد.

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت